Korepetycje

Profesjonalizm, warunki lokalowe, atmosfera

Zajęcia odbywają się w ponad 70-metrowym biurze. Całe biuro jest całkowicie przystosowane pod prowadzone korepetycje, jest także duża poczekalnia. Rzetelność i skuteczność nauczania są dla mnie pierwszoplanowe.

Prowadząc zajęcia jestem otwarta na indywidualne potrzeby ucznia, sugestie i uwagi co do nauczanego materiału. Korepetycje odbywają się także w wakacje oraz ferie, terminy zawsze ustalam indywidualnie. Ze względu na obszerność materiału korepetycje - jeśli naszym celem jest zarówno zrozumienie przedmiotu oraz najwyższy możliwy wynik matury- najlepiej rozpocząć najpóźniej 2 lata przed maturą.

Korepetycje mają charakter indywidualny. Pracuję w relacji nauczyciel – uczeń. Możliwe są przy tym korepetycje dla dwóch osób (po niższej cenie), co stanowi jednocześnie maksymalny rozmiar grupy na prowadzonych przeze mnie zajęciach. Efektywność nauczania i jego jakość nie pozwala na prowadzenie zajęć indywidualnych w większych grupach.

Dla rodziców

Co kilka tygodni informuję rodziców o postępach w nauce dziecka. Jeśli dziecko opuści się w nauce to także od razu informuję opiekuna.

Przed rozpoczęciem korepetycji rodzic, uczeń i ja podpisujemy umowę dotyczącą współpracy.