LECTURES
31 Lekcje
TESTY
0 Testy
OCENY

Szczegółowy opis kursu znajduje się tutaj.

Zobacz darmowe DEMO kursów: DEMO.

Jest to kurs NA ŻYWO Z DOSTĘPEM DO MATERIAŁÓW, a więc możesz  (ale nie musisz!) uczestniczyć w zajęciach na żywo. Jeśli nie możesz wziąć udziału w webinarium we wtorek o godz. 18:00 to nic Cię nie omija, gdyż do 24h od zajęć na żywo na Twoim koncie pojawia się 2-godzinne nagranie z webinarium, notatki oraz test on-line czyli DOKŁADNIE to samo co jest podczas zajęć na żywo. Dostęp do notatek jest na zawsze, do nagrań i testów – do maja 2021. Nagrania możesz odtwarzać wielokrotnie. 

Odpowiadając na najczęściej zadawane pytanie: można ciągle zapisywać się na kurs. Po opłaceniu kursu, na koncie kursanta od razu pojawiają się wszystkie dotychczasowe materiały. Nic Cię nie omija jeśli zapiszesz się na kurs teraz 🙂

Opłacenie webinariów upoważnia do korzystania z usługi przez JEDNĄ OSOBĘ, Z JEDNEGO KONTA.

Dostęp do kursu jest z jednego urządzenia (lub więcej jeśli urządzenia znajdują się pod tym samym adresem zamieszkania). Jeśli chcesz korzystać z dodatkowego urządzenia (np. laptop chłopaka, komputer w pracy rodzica itp.) to musisz to zgłosić drogą mailową.

Treści z kursu (nagrania i notatki) stanowią własność firmy ChemMaster Sonia Radosz i podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Bez zgody autora zabronione jest m.in. rozpowszechnianie treści, ich kopiowanie, przedruk, przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Wszelkie próby kopiowania i rozpowszechniania treści zostaną zgłoszone odpowiednim organom ścigania.

Zalecam obejrzenie relacji wyróżnionej na Instagramie „Ważne”. Jest tam opisana sytuacja gdy wraz z informatykami i prawnikami namierzyliśmy przypadki, gdy kursanci nielegalnie uzyskali dostęp do materiałów lub nielegalnie takie materiały udostępniły innym osobom. Jest to karalne i zostaje zgłoszone odpowiednim organom ścigania. W Internecie nikt nie jest anonimowy i każdy ruch jest rejestrowany, co dla dobrych informatyków jest łatwe do namierzenia.

Zakup tyczy się części II:

Część II (listopad-grudzień)

Stechiometria

Roztwory, stężenia, rozpuszczalność, hydraty 

Reakcje w roztworach wodnych, hydroliza, stała i stopień dysocjacji, pH, bufory, miareczkowanie

Kinetyka, szybkość reakcji, stała równowagi, reguła przekory

Termodynamika

Ten kurs jest odpowiednikiem kursu wakacyjnego “Obliczeniówka”– jeśli brałeś w nim udział to bezcelowe jest zapisywanie się na tę część kursu kompleksowego od podstaw. Wtedy zalecam zakupienie tej części z kursu zaawansowanego.

Szczegółowy harmonogram kursu znajduje się tutaj.

 

 

Nauczyciel

User Avatar ChemMaster

0.0
Ocena kursu
0%
0%
0%
0%
0%
400.00zł