LECTURES
1 Lekcje
TESTY
0 Testy
OCENY

Można zakupić dostęp do wszystkich materiałów z części I.

Od razu po opłaceniu kursu na Twoim koncie pojawią się wszystkie materiały: 2-godzinne nagrania, testy on-line (także je rozwiązujesz, także widzisz swój wynik oraz oczywiście omówienie testu), notatki.

Zobacz darmowe DEMO kursów: https://www.chemmaster.pl/demo/

Szczegółowy opis kursu znajduje się tutaj.

Jeśli wolisz materiał przerabiać w swoim tempie i zatrzymywać nagranie w dogodnym dla Ciebie momencie – ta opcja jest dla Ciebie. Opcja z dostępem do nagrań wygląda DOKŁADNIE TAK SAMO jak zajęcia na żywo z tą różnicą, że oglądasz webinarium kilka godzin później. Także rozwiązujesz test (i od razu widzisz swój wynik), także dostajesz materiały pdf i także masz dostęp do nagrań. Podczas kursu powtórkowego do matury 2020 oraz kursów wakacyjnych około 80-90% moich kursantów (a wszyscy mieli zajęcia na żywo!) wybierała odtwarzanie nagrania później gdyż tak było im wygodniej.

Opłacenie webinariów upoważnia do korzystania z usługi przez JEDNĄ OSOBĘ, Z JEDNEGO KONTA.

Dostęp do kursu jest z jednego urządzenia (lub więcej jeśli urządzenia znajdują się pod tym samym adresem zamieszkania). Jeśli chcesz korzystać z dodatkowego urządzenia (np. laptop chłopaka, komputer w pracy rodzica itp.) to musisz to zgłosić drogą mailową.

Treści z kursu (nagrania i notatki) stanowią własność firmy ChemMaster Sonia Radosz i podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Bez zgody autora zabronione jest m.in. rozpowszechnianie treści, ich kopiowanie, przedruk, przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Wszelkie próby kopiowania i rozpowszechniania treści zostaną zgłoszone odpowiednim organom ścigania.

Zalecam obejrzenie relacji wyróżnionej na Instagramie „Ważne”. Jest tam opisana sytuacja gdy wraz z informatykami i prawnikami namierzyliśmy przypadki, gdy kursanci nielegalnie uzyskali dostęp do materiałów lub nielegalnie takie materiały udostępniły innym osobom. Jest to karalne i zostaje zgłoszone odpowiednim organom ścigania. W Internecie nikt nie jest anonimowy i każdy ruch jest rejestrowany, co dla dobrych informatyków jest łatwe do namierzenia.

Zakup tyczy się części I.

Część I (wrzesień-październik)

Budowa atomu, promieniotwórczość

Układ okresowy i zależności w nim

Wiązania

Hybrydyzacja, kształt cząsteczek

Polarność, moment dipolowy

Reakcje utleniania i redukcji

Pierwiastki bloków s, p, d

Systematyka i reakcje związków nieorganicznych

Szczegółowy harmonogram znajduję się tutaj.

Nauczyciel

User Avatar Sonia Radosz

0.0
Ocena kursu
0%
0%
0%
0%
0%
450.00zł