LECTURES
1 Lekcje
TESTY
0 Testy
OCENY

Sprzedaż kursów wakacyjnych została zakończona 31.07.2020 o godzinie 12:00. 

Ten kurs jest skierowany dla uczniów, którzy chcą zrozumieć zadania obliczeniowe z chemii. Tylko i wyłącznie obliczeniowe LOVE! Poziom kursu będzie bardzo wysoki +duże tempo rozwiązywania zadań dlatego kurs ten na pewno nie jest odpowiedni dla osób, które nie miały jeszcze w szkole np. stechiometrii oraz obliczeń z roztworów.

Szczegółowe informacje na temat kursu: https://www.chemmaster.pl/kurs-wakacyjny-obliczeniowka/

Dla osób, które wykupiły już kurs z pierwszych tematów rozszerzenia jest kupon rabatowy na kurs z obliczeniówki o wartości 80zł. Aby go uzyskać napisz do mnie e-mail PRZED zakupem kursu z obliczeniówki. 2 tematy (stechiomteria, 1 i 2 część) powielają się w obu kursach (dokładnie te same lekcje) stąd zniżka 🙂

Nauczyciel

User Avatar ChemMaster

5.0
Ocena kursu
100%
0%
0%
0%
0%

Opinie

 • 3 miesiące ago

  Patrycja Bochniak

  Kurs z chemii? Tylko u ChemMaster!
  Kurs z obliczeniówki to najlepsza decyzja tego lata. Notatki są świetne, niewielka ilość teorii, ale wszystko idealnie wytłumaczone. Stechiometria była przerażająca, a teraz to jeden z lepszych rozdziałów. Po kursie, obliczeniówka to naprawdę moje LOVE.
 • 3 miesiące ago

  Martyna

  Jedyna niejasność dotycząca kursów: czy pani Sonia jest prawdziwa
  Nie ukrywam, zastanawiałam nad kupnem tego kursu. W dużej mierze przez to, że już wcześniej brałam udział w kursie internetowym z chemii, nie był zły ale nie sprostał moim oczekiwania. Stąd moje obawy. Po tych dwóch miesiącach mogę stwierdzić tylko jedno. Żadne książki, żadne korepetycje nie są tak warte swojej ceny jak kursy pani Soni. Profesjonalizm i estetyka to nie jedyna z tysiąca zalet tego kursu. U Pani Soni cenie najbardziej prostotę w tłumaczeniu, nigdy nie trafiłam na nauczyciela, który w tak przystępny sposób tłumaczy chemię. Nie na zasadzie tak ma być bo tak albo wyryjcie ten schemat. Podkreślę to jeszcze raz pani Sonia TŁUMACZY chemię, W PROSTY i PRZYJEMNY sposób, w dodatku pełen skojarzeń, które ciężko zapomnieć .Ciągły uśmiech i zaangażowanie Pani Soni, motywują do działania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i nie mogę się doczekać przygody na planecie chemmastera w roku szkolnym. Takich nauczycieli powinno się obdarowywać orderami albo specjalnymi tytułami. Dziękuje!
 • 3 miesiące ago

  Aleksandra Kalisz

  Kurs wakacyjny - obliczeniówka- opinia
  Kurs prowadzony jest na bardzo wysokim poziomie, jakość materiałów video jest bardzo dobra. Notatki są przejrzyste, czytelne i zrozumiałe dla tych, którzy nawet nie zawsze lubią uczyć się teorii. Oraz przede wszystkim sposób w jaki Pani Sonia tłumaczy zadnia sprawi, że osoba której zadania obliczeniowe z chemii sprawiały trudności w szkole, zasiadając do nich po kursach stają się łatwiejsze.
 • 3 miesiące ago

  Aleksandra Prokop

  Najlepsze co mogło mnie spotkać
  Zwykle nie pisze opinii, ale tym razem czuję się zobowiązania do jej zamieszczenia. Kurs był wyjątkowy. Nie sądziłam, że Pani Sonia zarazi mnie chemią. To były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu!! Polecam wszystkim z całego serca :)
340.00zł
This course is out of stock