LECTURES
1 Lekcje
TESTY
0 Testy
OCENY

Sprzedaż kursów wakacyjnych została zakończona 31.07.2020 o godzinie 12:00. 

Ten kurs jest skierowany dla uczniów, którzy chcą zrozumieć zadania obliczeniowe z chemii. Tylko i wyłącznie obliczeniowe LOVE! Poziom kursu będzie bardzo wysoki +duże tempo rozwiązywania zadań dlatego kurs ten na pewno nie jest odpowiedni dla osób, które nie miały jeszcze w szkole np. stechiometrii oraz obliczeń z roztworów.

Szczegółowe informacje na temat kursu: https://www.chemmaster.pl/kurs-wakacyjny-obliczeniowka/

Opcja z dostępem do nagrań wygląda DOKLADNIE TAK SAMO jak zajęcia na żywo z tą różnicą, że oglądasz webinarium kilka godzin później. Także rozwiązujesz test (i od razu widzisz swój wynik), także dostajesz materiały pdf i także masz dostęp do nagrań. Podczas kursu powtórkowego do matury 2020 ponad połowa moich kursantów (a wszyscy mieli zajęcia na żywo!) wybierała odtwarzanie nagrania później gdyż tak było im wygodniej.

Dla osób, które wykupiły już kurs z pierwszych tematów rozszerzenia jest kupon rabatowy na kurs z obliczeniówki o wartości 80zł. Aby go uzyskać napisz do mnie e-mail PRZED zakupem kursu z obliczeniówki. 2 tematy (stechiomteria, 1 i 2 część) powielają się w obu kursach (dokładnie te same lekcje) stąd zniżka 🙂

Nauczyciel

User Avatar ChemMaster

5.0
Ocena kursu
100%
0%
0%
0%
0%

Opinie

  • 3 miesiące ago

    Łukasz

    Kurs dla każdego przyszłego maturzysty
    Kurs wakacyjny z obliczeniówki pani Sonii to najlepsze, co mnie spotkało w te wakacje - nareszcie zrozumiałem jak rozwiązywać skomplikowane zadania ze stechiometrii, poznałem sposoby prawidłowego formułowania odpowiedzi maturalnych i rzeczy, których moja nauczycielka od chemii nie powiedziała, a okazuje się, że na maturze często są potrzebne, jak np. wzór na gęstość względną. Trudności przestały również sprawiać zadania z hydratów i roztworów, za które wcześniej nie umiałem się wziąć. Udało mi się również wyprzedzić materiał z kinetyki. Szczególnie spodobał mi się sposób prowadzenia kursu przez panią Sonię - zarówno przystępny sposób, w jaki tłumaczy wszystkie zagadnienia oraz to, że najpierw rozwiązujemy łatwiejsze zadania jej autorstwa, a później przechodzimy do trudniejszych zadań maturalnych. Testy na początku webinarium pozwalają sprawdzić swoją wiedzę i zobaczyć, co jeszcze musimy przećwiczyć. Myślę, że dzięki temu kursowi matura z chemii nie będzie dla mnie problemem i poleciłbym go każdej osobie, która będzie ją zdawać.
340.00zł
This course is out of stock