LECTURES
1 Lekcje
TESTY
0 Testy
OCENY

Sprzedaż kursów wakacyjnych została zakończona 31.07.2020 o godzinie 12:00. 

Ten kurs skierowany jest głównie dla osób, które rozpoczną (lub już rozpoczęły) rozszerzenie z chemii. Dzięki wzięciu udziału w tym kursie nie będziesz mieć problemów w szkole gdy rozpocznie się rozszerzenie a wręcz będziesz błyszczeć wiedzą przed nauczycielem i kolegami 🙂 Wszystkie tematy będą tłumaczone od podstaw, od A do Z.

Szczegółowe informacje na temat kursu: https://www.chemmaster.pl/kurs-wakacyjny/

Dla osób, które wykupiły już kurs z obliczeniówki jest kupon rabatowy na kurs z pierwszych tematów rozszerzenia o wartości 80zł. Aby go uzyskać napisz do mnie e-mail PRZED zakupem kursu z pierwszych tematów rozszerzenia. 2 tematy (stechiomteria, 1 i 2 część) powielają się w obu kursach (dokładnie te same lekcje) stąd zniżka 🙂

Na ten kurs nie ma już miejsc. Zakup dostęp do materiałów https://www.chemmaster.pl/kurs/rozszerzenie-dostep/ Dostęp do materiałów to dokładnie to samo co nagrania na żywo, z jedną różnicą – nagranie zobaczysz kilka godzin później. Dostęp do materiałów masz do 31.05.2021. 

Nauczyciel

User Avatar ChemMaster

5.0
Ocena kursu
100%
0%
0%
0%
0%

Opinie

 • 3 miesiące ago

  zuziak0404@gmail.com

  Świetna jakość materiałów i bardzo zaangażowana prowadząca
  Pani Sonia bardzo przykłada się do swojej pracy, a materiały, które otrzymujemy w ramach kursu są najwyższej jakości. Dzięki temu kursowi na nowo polubiłam chemię, a przede wszystkim zrozumiałam zagadnienia z zakresu rozszerzonego. W notatkach nie znajdziemy tylko suchej teorii, wiele pojęć jest przedstawiona za pomocą rysunków i ułatwiających zapamiętywanie mnemotechnik. Szczerze mogę polecić uczestnictwo w kursach u Pani Soni, jeśli zależy Ci na dobrym przygotowaniu do matury z chemii.
 • 3 miesiące ago

  morning.med

  Najlepszy kurs w jakim brałam udział!
  Obecnie w wakacje biorę udział w dwóch kursach - widać znaczącą różnicę pomiędzy tymi dwoma kursami w zarówno w organizacji, rzetelności, jak i po prostu atmosferze. Chyba nie muszę dodawać, że tutaj Pani Sonia jest bezkonkurencyjna:) Zdecydowanie najlepszy kurs w jakim brałam udział i zdecydowanie chcę więcej! Z Panią Sonią chemia jest przyjemnością, a nauka jest banalnie prosta, przysięgam! Wszystko rozkładamy na czynniki pierwsze, co pomaga nam w dogłębnym zrozumieniu danego zagadnienia, dziękuję Pani Soni, że daje mi możliwość napisania matury na wysoki wynik!
340.00zł
This course is out of stock