LECTURES
1 Lekcje
TESTY
0 Testy
OCENY

Sprzedaż kursów wakacyjnych została zakończona 31.07.2020 o godzinie 12:00. 

Ten kurs skierowany jest głównie dla osób, które rozpoczną (lub już rozpoczęły) rozszerzenie z chemii. Dzięki wzięciu udziału w tym kursie nie będziesz mieć problemów w szkole gdy rozpocznie się rozszerzenie a wręcz będziesz błyszczeć wiedzą przed nauczycielem i kolegami 🙂 Wszystkie tematy będą tłumaczone od podstaw, od A do Z.

Szczegółowe informacje na temat kursu: https://www.chemmaster.pl/kurs-wakacyjny/

Dla osób, które wykupiły już kurs z obliczeniówki jest kupon rabatowy na kurs z pierwszych tematów rozszerzenia o wartości 80zł. Aby go uzyskać napisz do mnie e-mail PRZED zakupem kursu z pierwszych tematów rozszerzenia. 2 tematy (stechiomteria, 1 i 2 część) powielają się w obu kursach (dokładnie te same lekcje) stąd zniżka 🙂

Na ten kurs nie ma już miejsc. Zakup dostęp do materiałów https://www.chemmaster.pl/kurs/rozszerzenie-dostep/ Dostęp do materiałów to dokładnie to samo co nagrania na żywo, z jedną różnicą – nagranie zobaczysz kilka godzin później. Dostęp do materiałów masz do 31.05.2021. 

Nauczyciel

User Avatar ChemMaster

5.0
Ocena kursu
100%
0%
0%
0%
0%

Opinie

 • 3 miesiące ago

  Karolina Niedziela

  Kurs wakacyjny - pierwsze tematy rozszerzenia
  Na żadnych korepetycjach ani kursach nie spotkałam się z takim profesjonalnym i optymistycznym podejściem! Każde webinarium sprawiało mi wiele radości, a poza tym wynosiłam z niego maksimum wiedzy. Zmiana nastawienia do nauki w wakacje i zrozumienie tematu gwarantowane ;)
 • 3 miesiące ago

  Amelia Ciesielska

  Bardzo polecam!
  Pierwszy raz nauka w wakacje sprawiła mi tyle przyjemności, nic tak nie cieszy jak zmiana nastawienia i zrozumienie przedmiotu, który w szkole sprawiał aż tak wiele trudności. Polecam serdecznie :)))
 • 3 miesiące ago

  Katarzyna Szwaluk

  Kurs wakacyjny- pierwsze tematy rozszerzenia
  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie i z pozytywnym nastawieniem. Mimo, że nigdy się z chemią nie lubiłam po tym kursie dużo zrozumiałam i na rozszerzenie idę " z podniesioną głową".
340.00zł
This course is out of stock