fbpx

Kurs wakacyjny-pierwsze tematy rozszerzenia

Kurs wakacyjny-pierwsze tematy rozszerzenia

Czas trwania: lipiec-sierpień 2020

 • Dla kogo?

Obecni 1-klasiści po podstawówce i 1-klasiści po gimnazjum (w roku szkolnym 2019/2020). 2-klasiści po gimnazjum także mogą wziąć udział w tym kursie. Tematy będą omawiane całkowicie od podstaw dlatego jeśli ktoś nie rozpoczął jeszcze rozszerzenia to nie ma problemu gdyż wszystko zostanie dokładnie omówione na webinariach.

 • Na czym najbardziej skupia się kurs?

Teoria + zadania z rozdziałów: atom, układ okresowy, wiązania, hybrydyzacja, moment dipolowy, systematyka i reakcje nieorganiczne, stechiometria.

 • Kiedy?

Środy, godzina 13:00 (webinaria będą nagrywane jeśli nie możesz wtedy wziąć udziału w zajęciach na żywo). Ilość godzin: 16h (8 x 2h)


Kurs wakacyjny skierowany jest do obecnych (w roku szkolnym 2019/2020) 1-klasistów po podstawówce (którzy chcą powtórzyć, usystematyzować i rozszerzyć swoją wiedzę z 1 klasy oraz nauczyć się rozwiązywać zadania maturalne) oraz dla 1-klasistów po gimnazjum, którzy dopiero rozpoczną (lub już rozpoczęli) rozszerzenie – z Wami wyprzedzę ten materiał tak aby w 2 klasie – gdy rozpoczniecie już rozszerzenie – te tematy były dla Was całkowicie zrozumiałe a przez to nie będziecie mieli żadnych problemów w szkole 🙂

2-klasiści po gimnazjum także oczywiście mogą wziąć udział w tym kursie aby powtórzyć sobie wszystkie te zagadnienia. Na tym kursie omówimy i zrobimy zadania z rozdziałów: atom, układ okresowy, wiązania, hybrydyzacja, kształt cząsteczki, moment dipolowy, polarność, systematyka związków nieorganicznych, reakcje, obliczenia. Podczas kursu przeprowadzane są testy oraz zadawane zadania domowe. W cenie kursu: materiały. 

 • Cena: 340 zł
 • Na życzenie wystawiam fakturę.

Komentarzy

 1. Agnieszka Odpowiedz

  Czekam na możliwość wykupienia nagrań z kursu od Pani Soni

 2. Rafał Odpowiedz

  Bardzo pozytywna osoba, od której bije ogrom energii

 3. [email protected] Odpowiedz

  Wzięłam udział w kursie, bo chciałam nadrobić zaległości. I wiecie co? Nigdy nie lubiłam chemii czy biologii, pójście na biolchem było kompletnie spontaniczną i nieprzemyślaną decyzją, której żałowałam. Chodziłam na korepetycje, na lekcje i czułam się okropną uczennicą, bo nie umiałam zrozumieć czegokolwiek. I wtedy pojawia się pani Sonia, która mówi “robię kursy wakacyjne”, a ja jestem jak: “gorzej już nie będzie, ewentualnie zmarnuję pieniądze”. I nie, nie było gorzej, nie było lepiej, było PRZE ŚWIETNIE. Dzięki pani Sonii zaczęłam robić zadania bez ciągłego sprawdzania odpowiedzi i spisywania ich. Przestałam płakać nad Witowskim, przestałam spędzać godziny nad wkuwaniem w głowę czegoś, co i jak się okazało, było niepoprawne. I naprawdę popłakałam się widząc podziękowania za kurs jako pożegnanie, bo dzięki pani Sonii mogę powiedzieć “jestem na biolchemie i wiem co tu robię”. Dziękuję pani Soniu!

  • [email protected] Odpowiedz

   Kurs zdecydowanie warty swojej ceny! Lekcje prowadzone w bardzo ciekawy sposob zachecajacy do nauki!
   Z pania Sonia chemia staje sie prosta, a robienie zadan to sama przyjemnosc! Kurs zaawansowany juz zakupiony wiec samo to swiadczy o tym jak swietne sa kursy pani Soni!

 4. [email protected] Odpowiedz

  Cudowna osoba!! Pełna pasji, energii i motywacji. Wszystkie zagadnienia zostały w jasny sposób wytłumaczone i już nie są takie straszne, jak mogły się wydawać;) Polecam każdemu!!!

 5. Bożena Szkałuba Odpowiedz

  Pełen profesjonalizm podczas kursu, wiedza przekazywana w bardzo prosty sposób, na każdym webinarium znalazł się moment, że dzięki Pani Sonii się uśmiechnęłam. Testy motywowały do nauki ( a jak max punktów cieszył ). Szkoda, że to już koniec, strasznie szybko te spotkania minęły

 6. [email protected] Odpowiedz

  Kursy Pani Sonii są świetne polecam każdemu. Wiele nowych rzeczy można się z nich dowiedzieć. Na zajęciach atmosfera jest bardzo przyjazna. Pani Sonia bardzo motywuje i pokazuje, że nauka chemii może być przyjemna, 🙂

 7. Natalia Wesołowska Odpowiedz

  Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zakup kursu wakacyjnego. Pani Sonia to bardzo pozytywna kobieta, która przekazuje dużo motywacji do nauki, przez jej sposób przekazywania wiedzy, który pozwolił mi usystematyzować wiedzę zdobytą w szkole, ale i znacznie ją poszerzyć. Jestem na maksa zadowolona i na pewno wezmę udział w innych kursach.

 8. [email protected] Odpowiedz

  Każdemu kto zastanawia się nad oddaniem siebie w ręce Pani Soni mogę powiedzieć jedno- bierzcie w ciemno, na pewno nie będziecie żałować. To była niezwykła przygoda, i choć jakoś nie widziała mi się nauka w wakacje, to Pani Sonia zaczarowała mnie i tylko wyczekiwałam kolejnego webinarium. Pani Soniu dziękujemy Pani <3

 9. [email protected] Odpowiedz

  Z całego serca baaardzo polecam! Przed przystąpieniem do kursu nie miałam pojęcia, że chemia w liceum może stać się tak ciekawym, przyjaznym przedmiotem. Wszystko tłumaczone jest bardzo dokładnie – myślę, że każdy bez problemu opanuje nawet z pozoru trudne zagadnienia. Zajęcia mijają bardzo szybko – nigdy nie ma nudy. Wielkim plusem są zadania wplecione w teorię. Poza tym pani Sonia potrafi zmotywować i przekazać pozytywną energię! Do systematycznej pracy zachęcają testy (przed każdym tematem). Absolutnie nie należy się nimi stresować. Są one kolejnym ogromnym plusem! Można by naprawdę wiele jeszcze napisać, ale w skrócie – profesjonalizm, świetna atmosfera, cudowny sposób tłumaczenia i najwspanialsza, sympatyczna prowadząca!

 10. [email protected] Odpowiedz

  Długo wahałam się nad zakupem kursu, ale już po pierwszym webinarium stwierdziłam, że było zdecydowanie warto! Kurs był świetny, Pani Sonia z wielką pasją i ogromnym zaangażowaniem przekazuje wiedzę, a co najważniejsze w prosty i zrozumiały sposób. Pani Sonia jest tak pozytywną i uśmiechniętą osobą, że z przyjemnością zasiadałam w te wakacje do nauki chemii podczas webinariów. Kursy, notatki i testy są naprawdę bardzo profesjonalne! Uważam, że były to najlepiej wydane pieniążki ever. Każdemu będę polecać kursy Pani Sonii i z pewnością sama zdecyduję się na kurs w roku szkolnym. Dzięki temu w końcu zaczynam coraz bardziej lubić chemię!

 11. Mikołaj Chorązki Odpowiedz

  Cała wiedza przekazana w zupełnie inny sposób niż w szkole. Dzięki temu udało mi się w końcu coś zrozumieć. Pani Sonia swoją energią i podejściem do przekazywania informacji tylko motywowała do pracy i napewno ta motywacja jeszcze na długo mi zostanie. Napewno nie żałuję wydania pieniędzy na ten kurs, to była inwestycja we mnie i okazała się strzałem w dziesiątkę.

 12. [email protected] Odpowiedz

  Kurs u Pani Soni to najlepsze co mogło mnie spotkać!! Notatki są idealne i przejrzyste i wiem, że będę do nich wracać jeszcze duuuużo razy. Wszystko zostało mi wytłumaczone dokładnie i z pełnym profesjonalizmem. Podziwiam Panią, Pani Soniu! Jest Pani moją największą inspiracją w dążeniu do realizacji moich marzeń i celów.

 13. sniezii Odpowiedz

  wykupienie kursu= najlepsza decyzja jaką do tej pory podjęłam. Pani Sonia to osoba z niesamowitą miłością do chemii, którą zaraża ABSOLUTNIE WSZYSTKICH. żałuję że tak późno odkryłam ChemMastera! nikt nie dał mi takiej motywacji do nauki chemii jak Pani!!!

 14. [email protected] Odpowiedz

  Bardzo polecam kurs u Pani Soni! Widać pełen profesjonalizm i przygotowanie do zajęć. Notatki to mistrzostwo świata. Pani Sonia wspaniale tłumaczy, w jak najlepszy sposób i motywuje do nauki jak nikt inny. 😉

 15. [email protected] Odpowiedz

  Kursy u Pani Soni to najlepsza inwestycja w edukację! Wszystko świetnie omówione, tematy i zagadnienia, których nie lubiłam i nie umiałam stały się dla mnie proste i zrozumiałe, a zadania rozwiązuję z przyjemnością. Od września biorę udział w kursie zaawansowanym , czyli jak widać – nauka z Panią Sonią jest NAJLEPSZA! Polecam każdemu!

 16. Maddie Odpowiedz

  Kurs Pani Soni to była moja ostatnia deska ratunku. Na początku 2 klasy uczęszczałam na korepetycje, z których wychodziłam z jeszcze większym brakiem wiedzy niż przed nimi. Obecnie jestem w 4 klasie, za chwilę mam maturę, a ten kurs to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Notatki czytelne, zrozumiałe, Pani Sonia doskonale potrafi wytłumaczyć dane zagadnienie. Polecam serdecznie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *